Web Analytics
Jump to content

NGD! Gibson Thunderhorse Explorer


metalhead
 Share

Recommended Posts

Strevde med å få tak på denne. Gliste bredt da jeg fikk tilslaget, og desto breiere da jeg henta den på posten i dag.

Fikk testa den såvidt tidligere i dag og burstbuckerne låt overaskende bra, men jeg kjøpte den fordi jeg savnet en gitar å spille metal på. Skal få den satt opp for tjukkere strenger og D-tuning. Burstbuckerne ryker nok til fordel for et sett med Seymour Duncan Custom/'59 jazz.

Bildene ble litt kjipe, men men...

23345415-CAC2-40B5-8EF8-605AD4B2C94E-319

4FAF6D80-1D66-4658-A92E-13C4C2175106-319

5662B41F-B757-4B61-B8B2-FAC5FD375991-319

Edited by metalhead
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kjøpte den fra en amerikansk forhandler på Ebay. Forløpig har jeg måttet ut med 1750$, men det er før toll... Er dog litt usikker på hvordan jeg skal få betalt den, siden jeg ikke vet hvordan reglene er her borte. Hadde egentlig gitt opp selv også. Hadde begynt å se på Dean og Hamer isteden, da den plutselig dukket opp.

Edited by metalhead
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Siste aktive tråder

    • Er nok ikke så mye å hente for den der dessverre. Dette er en gitar som kostet mellom 1500 og 2000 kroner ny i butikk, så hvis du får en tusenlapp på Finn så er du heldig.
    • Jeg har hatt liggende en Ibanez i noen år nå, kanskje rundt 15/16 år. Vurderer å selge denne da jeg ikke har bruk for den mer. Men! Det jeg lurer på, hvor mye kan jeg selge den for? Noen få bruksmerker, men lite. Har ikke greie på sånn så derfor jeg spørr her. Legger ved bilder!  
    • Kjøpte meg en Morgan bass og en Dean Markley amp, har lyst å lære meg litt bass spilling. Stakkars nabo nå🙂
    • Ønsker å bytte en chrome covret (2 leder braided kabel) Gibson 490T pickup i en Gibson 498T pickup. Ikke nøye om den er covret eller ei.
    • Nei,har ikke peiling,men:Legg ved flere bilder av detaljer,og bilde av baksiden også,og oppgi dimensjonen på nøkkelen til trussrod justering (tommer/millimeter?) så kanskje noen kan hjelpe deg.Et spørsmål tilslutt,hvordan vet du at det er canadian maple?
  • http://www.BILDELERstore.co.no

  • Støtt driften av GitarNorge


  • Https://Www.AutoDELER.co.NO
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.