Web Analytics
Jump to content

GAS for Goldtop!


Guest Hans Hansen

Recommended Posts

Guest Hans Hansen

Jadda... Innrømmer at hverdagen ikke er helt den samme uten en goldtop i samlingen så jeg har begynt å gasse på en ny goldtop igjen:)

Jeg tviler på at jeg kommer til å finne en R7 til 11-12 laken igjen så denne gangen blir det økonomi utgave det blir snakk om.

Gitarer av interesse er FGN Neo Classic LS 10R goldtop, MIJ Epiphone Goldtop, ESP Edwards E-LP 92SD goldtop, Tokai LS95 goldtop etc.

Hvilke har dere testet, er dere fornøyde? hva er bra, hva er ikke bra osv osv?

Budsjett er maks 5-7000 kronasjer og da skal det helst inngå en solid hardcase også :)

Foreløpig gasser jeg litt på Edwards og FGN gitarene, men har ikke prøvd noen av de så aner ikke hvordan de er.

Edited by frankajoerg
Link to comment
Share on other sites

Guest Hans Hansen

he he, nei med mindre den dukker opp for maks 12 lapper i nærmeste framtid så er det utelukket. Ser det ligger noen ute til rundt 17 lapper men det er for mye å betale for min del.

slipper unna med 6000 ish for en japaner så da gjør jeg nok heller det, spm er hvilken.

Link to comment
Share on other sites

Guest Hans Hansen

Jeg hadde en Tokai Goldtop for noen år siden, mener det var en LS80?

Mye gitar for pengene!

Tror det er en i Sandefjord som importerer Tokai, om han holder på fortsatt.

Har også hatt LS80, konge øks som ikke stod tilbake for noen GIBBY les paul standard/trad som jeg har prøvd.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Siste aktive tråder

    • Hei. Hvem er dere og hvilke sanger er det snakk om å spille?
    • Hallo. Hver dag tror jeg at jeg har oppnådd noe i dette livet. Ja, jeg har en høyere utdanning og til og med en vitenskapelig grad av en mester, men jeg jobber ikke i min spesialitet. Siden barndommen drømte jeg faktisk om å være psykolog, og derfor begynte jeg å tenke på å motta den andre høyere. Men for dette trenger jeg en meget betalt jobb, så nå leter jeg etter interessante ledige stillinger. Allerede samlet en CV på denne malen https://www.cvmal.no/cv-eksempel/ , og nå må du sende den til flere selskaper. Vi må jobbe noen år til for å endelig begynne å gjøre det du elsker.
    • Hei. Vi søker etter en bassist til et band i Arendal. Vi har tilgang til øvingslokale. Sjanger, rock. Vi er på utkikk etter en bassist som deler lidenskap for musikk og som har god teknikk og samspill. er åpen for å eksperimentere med ulike stilarter og låter, men vi ønsker også å ha et fast repertoar som vi kan øve på og fremføre. Vi er fleksibel når det gjelder øvingstider, men vi håper du er seriøs og engasjert. Hvis dette høres ut som noe for deg, vil vi gjerne høre fra deg snarest. Vi ser frem til å snakke med deg og finne ut mer om din musikkbakgrunn og interesser.
    • Lagde en hals av alm, og holder på med en jazzmaster kropp av samme planken . Underste kroppen er av surnet lønn.
    • Takk for det. Har brukt bjørk i toppen, alm i halsen og er usikker på kropp men tror det kan være sitka gran. Fikk en stor bit fra en arbeidskollega som ikke visste hva det var.
  • http://www.BILDELERstore.co.no

  • Støtt driften av GitarNorge


  • Https://Www.AutoDELER.co.NO
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.