-
Hvem er aktive 0 medlemmer
Ingen innloggede medlemmer aktive
-
Lignende innhold
-
Av henrik wensell
Caesura er et nyoppstartet ambisiøst prosjekt der målet er å lage følelsesladd gjennomtenkt musikk. Vi er en vokalist og en gitarist, begge to 22 år. Nå ønsker vi å utvide lydbildet vårt. Musikken vår befinner seg i indie/alternativ rock spekteret. Vi har nettopp spilt inn en EP som reflekterer lydbildet vi ser for oss, hvor vi da leide inn trommis og bassist.
For å skape det samme lydbilde live er vi avhengig av minst 3 musikere til:
• Trommis
• Bassist
• Enda en gitarist
Finn oss på Facebook:
https://www.facebook.com/CaesuraOfficial-436290230530235/
Så langt har vi spilt på blant annet Uhørt og Hard Rock Cafe, og vi er hele tiden på jakt etter muligheter for å spille live. For tiden planlegger vi release av første singel.
Musikk er noe vi tar seriøst og ønsker å en dag kunne leve av. Derfor er vi ute etter likesinnede musikere, som er villige til å legge av tid og energi. Dersom du har lidenskapen og interessen, kan du sjekke ut facebook/instagram siden vår (CaesuraOfficial). Der vil du finne en liten pekepinn på hva slags musikk vi lager. Om dette høres ut som noe for deg, ta for all del kontakt.
Epost: caesuraofficial@gmail.com
Tlf: 48236767
-
Av Eagle
Hey Ho! Spiller pønk, spiller rock og er hypp på et band å spille kjapt og enkelt med. Regner med at det finnes flere likesinnede 🤘😎 Holder til i Oslo.
-
Av PowerShot-x
Søker noen til uforpliktende jam. Enten en gitarist eller bassist. Bor i Akershus. Skal stå litt på siden min her inne hva jeg holder på med, liker. Det er som sagt en uforpliktende jam.
-
Av ErlendB
Hei!
(Usikker på hvor jeg skulle legge denne. Moderator får flytte til egnet emne hvis det blir feil)
Bandet mitt har skiftet navn og vi mangler logo. Bandet heter Hypoxic. Lurer på om det er noen der ute i forumet som kan lage logoer eller kjenner noen som kan.
Logoen som ønskes er type thrash metal, kun skrift. Har laget et kollasj med referanser hvis noen eventuelt har lyst til å prøve seg pro bono.
Hvis noen her med dette profesjonelt eller kjenner noen som gjør det og ønsker betaling kan vi diskutere dette
-
Av Kike Pino Martinez
Hei alle sammen!
I am Kike, a Spaniard in his 30s living permanently in Bergen. I am a bass player/singer and would like to join a rock/punk/metal band in Bergen area or form one from scratch. I have been playing for about 20 years in various bands in Spain and UK, ranging from rock or HC-punk to thrash, death and black metal (always at amateur level). My preference at the moment is to play old school metal/punk, or some raw rock and roll in the vein of Motorhead (Rickenbacker till death! ). But I am also open to other options!
I leave here my last band in Spain, 80s metal/punk, if someone wanna know the kind of stuff I was into.
https://losputosarkada.bandcamp.com/
Drop me a line if you are interested! Cheers!
-