Web Analytics
Jump to content

Divided Multitude + Saint Deamon!


Audun

Recommended Posts

Legger inn en liten sak for å reklamere for mine gode venner i Divided Multitude. (Og Saint Deamon)

Fredag 19. mars - Sebs Hotell på Hamar. Facebook event: http://www.facebook....id=362080574829

Lørdag 20. mars - Ørland kulturhus på Brekstad. Facebook event: http://www.facebook....id=303231014493

Søndag 21. mars - Rock In i Oslo. Facebook event: http://www.facebook....id=338263937023

Torsdag 25. mars - Notodden

Fredag 26. mars - Karmøygeddon Kick Off på Karmøy. Facebook event: http://www.facebook.com/home.php?#!/event.php?eid=299240886855

Lørdag 27. mars - Helheim i Fredrikstad. Facebook event: http://www.facebook....id=381185434898

Divided Multitude på MySpace: http://www.myspace.c...ividedmultitude

Edited by Audun
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
  • Siste aktive tråder

    • Vi er et ny oppstartet band, vi spiller litt forskjellig, alt ifra Pink Floyd til CC Cowboys, vi har planer etterhvert å spille konserter osv. Tillegg lage egne låter. 
    • Hei. Hvem er dere og hvilke sanger er det snakk om å spille?
    • Hei. Vi søker etter en bassist til et band i Arendal. Vi har tilgang til øvingslokale. Sjanger, rock. Vi er på utkikk etter en bassist som deler lidenskap for musikk og som har god teknikk og samspill. er åpen for å eksperimentere med ulike stilarter og låter, men vi ønsker også å ha et fast repertoar som vi kan øve på og fremføre. Vi er fleksibel når det gjelder øvingstider, men vi håper du er seriøs og engasjert. Hvis dette høres ut som noe for deg, vil vi gjerne høre fra deg snarest. Vi ser frem til å snakke med deg og finne ut mer om din musikkbakgrunn og interesser.
    • Lagde en hals av alm, og holder på med en jazzmaster kropp av samme planken . Underste kroppen er av surnet lønn.
    • Takk for det. Har brukt bjørk i toppen, alm i halsen og er usikker på kropp men tror det kan være sitka gran. Fikk en stor bit fra en arbeidskollega som ikke visste hva det var.
  • http://www.BILDELERstore.co.no

  • Støtt driften av GitarNorge


  • Https://Www.AutoDELER.co.NO
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.