Jeg skal selge min Boss AW-3 Dynamic Wah. Grunnen er at jeg rett og slett jeg kjøpte den på impuls ved at den hørtes veldig kul ut. Etter en stund fant jeg ut at "hey, jeg trenger ikke den effekten...".
Det er vel godt over ett og et halvt år siden nå siden jeg kjøpte den, og jeg skal selge unna noe greier. Den har bare blitt brukt to ganger, ingen merker eller skrammer, men jeg har ikke original emballasje. Strømforsyning har jeg heller ikke (det var ikke inkludert når jeg kjøpte den), men 9V batterier funker helt fint. Produktet befinner seg i Honningsvåg, Finnmark, men kan godt sendes over hele landet. Kjøper betaler frakt.
Pris: 350,- pluss frakt. Jeg ser den går for rundt 1000,- på nettet. Hvis du finner en ny til en billigere penge, eller syns prisen er urimelig, send meg bare en PM eller en melding
Jeg har ikke så veldig god tid akkurat nå, så jeg henter litt info fra forskjellige nettsider som jeg mener får fram dens kvaliteter.
Verdens første kompakte pedal som produserer menneske-stemme liknende wah lyder ved å bruke en "Humanizer" effekt. (Det er min favoritt
EXP pedal modus tillater fotkontroll, pluss dedikert bass input for behandling av bassgitar. LINK
Selvfølgelig kan du også velge mellom standard up-and-down wah effekter, pluss en Tempo Mode og resonant synth-aktig modus kalt Sharp modus.
Velg fra både faste stillinger og auto wah innstillinger ved hjelp av manuell knotten, eller koble til en ekstern expression pedal (ikke inkludert). Med et expression pedal kan du bruke AW-3 som en manuell wah-wah pedal. Inngang for Bass. LINK
På humanizer mode kan du velge mellom vokalene A E I O og U.
Pedalen ser slik ut. Har ikke mulighet til å ta bilde av den nå, men ved interesse kan jeg ta bilde av min egen.

TLF: 90515927
Mail: rikjense@hotmail.com
Bare send meg mail/tlf/pm ved spørsmål
-Rikart




Find content
Gutt
Visningsnavnshistorikk
