Hopp til innhold


Stiankarlsen

Ble medlem: 13.05.06
Offline Sist aktiv: I dag, 15:35
*****

Tråder jeg har startet

Plukker sanger og skriver tabs på forspørsel!

12.05.2012 - 19:52

Heihei!

Syntes det å plukke sanger og det å skrive de ned etterpå er veldig artig, og ikke minst bra trening for gehøret :D
Derfor plukker jeg sanger og skriver de ned/spiller inn en video på forespørsler. Kan ikke love at det blir 100% rett, men skal gjøre mitt beste. Så hvis du mangler tabs til noen sanger så er det bare å si fra her eller sende meg en PM! Bare å spørre om hvilke som helst sanger, jeg prøver uansett.

:D

22

08.05.2012 - 23:24

Heihei!
Tenkte jeg skulle presentere et band for dere, noen av dere har kanskje hørt om det. Bandet heter 22 og de holder til i Trondheim. De spiller progpop, men de blander inn omtrent alt av sjangre. Det beste med 22 er hvordan de er live, jeg har aldri hørt/sett et band live som kan matche trøkken, selve sceneopptredenen og kontakten med publikum som de har. Rett og slett mine beste liveopplevelser hver eneste gang. Skal linke dere noen videoer nå, dette er ganske sært, men tror kanskje noen av dere kommer til å digge det. Verdt å nevne at de har droppet teletubbiesdraktene og imagene de hadde før, musikken er mer enn nok :)









Outroen på oxygen trøkker forresten noe sykt!!



(vet coveret er jævli distburing, og ganske stygt, men hør sangen.)
Dette er forsåvidt yndlingssangen min av 22, men det pga av en veldig, veldig spesiell hendelse. Så forholdet mitt til denne sangen er veldig avhengig av den hendelsen.

Vil anbefale dere å sjekke de ut på spotify/wimp. Låter dere bør høre; Disconnecting from the grid, mind vs mind, suomiese twins og chrysalis.
Dette er forsåvidt et band man enten hater eller digger.
:D

Dirty Loops!

27.04.2012 - 20:07

Hehei! Så ikke noen andre poster om dette bandet, så tenkte jeg skulle dele det med dere. Et svensk band som består av 3 stk: bassist, vokalist/keyboards og trommis. De lager funkversjoner av dagens største pophits, og det er HELT RÅTT! Dette er skikkelig flinke folk som groover som bare det :D Legger ved noen linker her. Favoritten min er Circus pga akkordlinjen på refrenget. Bassisten er forresten dritgod!









[Selges/byttes]Gibson Les Paul Standard Faded, ny pris!

28.03.2012 - 11:11

Heihei! :)

Vurdere å selge min Gibson Les Paul Standard Faded 50s da jeg ikke spiller så mye på den for tiden og jeg sparer opp til Mac/Pc.
Macbytter er aktuelt, uansett om det er vanlig Mac eller Macbook. Er også åpen for andre bytter, kom med forslag! :)

Det er en fantastisk gitar, har hatt den i 2 år og det har aldri vært noe som helst problem med den. Lyden er helt konge og den er lettspillt som fy! Gitaren er helt strøken, er ingen skrammer i den :D

Befinner seg i Trondheim.
Kontakt meg på:
41454851
Stikar@broadpark.no
PM
Eller post i tråden :D

Går for 10000 kroner denne! Kasse følger med :)

Spør hvis du lurer på noe, har noen lydklipp også.

[KJØPES] Looper ønskes kjøpt!

18.01.2012 - 00:10

Halla :D

Som overskrifta sier, så ønsker jeg å kjøpe en looper, gjerne brukt! :)
Er egentlig på utkikk etter Boss RC-50 eller RC-300 men vet at det er flere andre som også er veldig gode f.eks Boomerang og Digitech sine!

Noen her som har en på rommet dere ikke bruker stort, evt en kamerat som ikke bruker sin stort? Si fra! Er veldig interesert :)

Kontakt meg her i tråden, pm, stikar@broadpark.no eller 41454851, jeg biter ikke :D
Befinner meg i Malvik!


Takker for alle svar og tips! :D